MİSYONUMUZ

Tüm çalışanlarımız ile birlikte; yaşanan ortamlara estetik hava katan, çevre dostu, kaliteli ve fonksiyonel ürünlerimizle sürekli gelişimi, yenilikçiliği misyon edinerek müşterilerimizin ve tüketicilerimizin yaşamlarına değer katmak.

VİZYONUMUZ

Dünyada her 5 mekânda bir Berteks markalı ürün kullanılmasını sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

İnsan Sağlığı Önemsiyoruz
Berteks; üretim aşamasından, ürünlerinin ulaştığı son noktaya kadar insana ve insan sağlığına değer verir. Kullandığı hammaddelerden tüm üretim koşullarına kadar bütün süreçlerde insan sağlığını öncelik olarak görür.

 

Yenilik ve Kalite Odaklıyız
Berteks daima en iyiyi arar. Üretiminde yenilikçilik en önemli unsurdur. Müşterilerine ürünlerini %100 Berteks kalitesiyle sunabilmek için güncel teknolojiden sonuna kadar faydalanır.

 

Öncüyüz
Berteks, kurulduğundan bu yana ilk olmayı ve keşfetmeyi hedefler. Ürünleri ile sektöründe örnek alınır ve yaptıkları ile yeni akımlar oluşturur.

 

Çevreye Saygılıyız
Berteks gelecek kuşaklara daha yaşanabilir ve temiz bir dünya bırakmayı öncelikli görevi olarak görür. Doğanın korunması ve sürdürülebilirliğine katkı için tüm çevre yasalarına ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim yapar.

 

Büyük Bir Aileyiz
Berteks, öncelikle çalışanları ile dayanışma içindedir ve “birlikte üretiriz, birlikte kazanırız” prensibini benimser. Çalışanları ile birlikte müşterilerini de aile bireyi kabul eder. Tüm üretim ve satış süreçlerinde önceliği etik değerlerdir.